Originálne Nové HWHG8010H GPON onú exkluzivitu ONT S Jeden Port 1GE sa Vzťahujú na FTTH Režimy, SC APC rozhranie anglická verzia

€11.71

Jeden Port 1GE Huawei GPON onú exkluzivitu HG8010H GPON Port FTTH Riešenie HG8010H optickej siete terminál (ONT), je high-end domáce Most+Hlas v FTTH riešenie. Pomocou GPON technológie, ultra-širokopásmový prístup je poskytovaný pre domácich a SOHO užívateľov. Na HG8010H funkcie high-výkon presmerovanie schopnosti zabezpečiť vynikajúce skúsenosti s VoIP, Internet a HD video služby. Preto HG8010H poskytuje dokonalý terminálové riešenie a na budúcnosť orientované služby podporné kapacity pre FTTH nasadenia.

1.Plug-and-play: služby môžu byť nasadený jeden kliknite na NMS, a na mieste konfigurácia nie je potrebná

2.Diaľkové diagnóza: Diaľkové poruchy umiestnenie vykonáva slučky-line test HRNCE porty, hovor emulácie a telefonického pripojenia PPPoE, emulácia iniciovala NMS.

3.Odkaz monitorovanie: E2E odkaz detekcie je dosiahnuté použitím 802.1 ag Ethernet OAM.

4.Vysoká rýchlosť forwarding: 900 Mbit/s presmerovanie v NAT scenára.

5.IPv6 Schopnosť: podpora IPv6/IPv4 dual stack a DS Lite. Technické Popisy položiek Vlákniny port 1 GPON rozhranie, SC single-mode/single-vlákniny , Následný kurz 2.5 gb / S, proti Prúdu sadzba 1.25 gb / S Vlnovou dĺžkou Tx 1310nm, Rx 1490nm Vlákniny rozhranie SC/APC RX citlivosť WLAN Č LAN 1*10/100/ 1000Mbps adaptívne Ethernet porty, full/half-duplex, RJ45, rozhranie Priepustnosť Priepustnosť môže dosiahnuť 900Mbps alebo viac DC napájanie 12V 1A, externý AC-DC napájací adaptér Tlačidlo Reset, výkon výkon ≤8W Prevádzky Pracovná teplota: -5-+55℃ prevádzková vlhkosť:10-90%(bez kondenzácie) Skladovacia teplota Skladovacia teplota: -30℃-+60℃ skladovacia vlhkosť: 10-90%(bez kondenzácie) Rozmery 130*105*30 mm(dĺžka*šírka*výška) Čistá hmotnosť nepresahujúcim 0,2 Kg

1) Rozum acceptons Alipay, Únie occidentale, TT. toutes les principales carte de crédit sont acceptées par le processeur BLOQUÉ de paiement.

2. Si budete ne pouvez pas veliteľ temps immédiatement après la clôture des enchères, s'il budete plaît attendez quelques minút et réessayez.

3) Si budete ne pouvez pas veliteľ immédiatement après la clôture des enchères, s'il budete plaît attendez quelques minút et réessayez paiement doit être effectué dans les 3 jours.

1. EXPÉDITION DANS LE MONDE ENTIER. (excepté des certains vypláca et APO/francúzskej polynézie)

2. Ordres ont traité opportun après la vérification de paiement.

3. Rozum Rozum transportons seulement aux adresy confirmées d'ordre. votre adresse d'ordre DOIT ASSORTIR votre adresse D'expédition. 4. Les obrázky montrées ne sont pas la zone disponible et sont pour votre référence seulement. 5. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS est fournie par le transporteur et exclut les víkendy et les jours fériés. délais de livraison peuvent varier, sk particulier prívesok la saison des vacances. 6. Si budete n'avez pas reçu votre expédition dans les 30 jours de paiement, s'il budete plaît rozum contacter. rozum allons tento odkaz l'expédition et de revenir vers budete dès que možné avec une réponse. notre objectif est la spokojnosť du klienta! 7. raison de l ' état de zásob et de temps, rozum allons choisir d'expédier votre článok de notre premier entrepôt disponible pour la livraison rapide. 8. DeliveryTime:

si votre cargaison pèse jusqu'à 20 KG ou ci-dessus, ou budete avez besoin de plus grande quantité, s'il budete plaît rozum contacter ou par courriel à rozum, rozum allons budete fournir un nouveau emballage spécifications, puis essayer de notre mieux pour sauver certains coûts de transport pour budete, et donc que le prix du produit peut être d'une certaine utilité pour budete!

nous sommes une grande entreprise de výroba groupes en Chine, rozum vendons par Sos, il est seul ale, il est à mieux promouvoir č produits, tous č produits de la société sont expédiés directement de l'usine, s'il budete plaît rozum contacter, espérons établir des relations de coopération amicale à dlho terme et mutuelle entre chaque d'autres!

rozum fournissons 6-12 mois de garantie. si l ' článok est défectueux, s'il budete plaît rozum sk informer dans les 3 jours de la livraison. tous les články doivent être retournés dans leur état d ' origine, afin de se qualifier pour un remboursement ou un échange des marchandises. články retournés après 15 jours de la livraison sont seulement habilités à la réparation. l'acheteur est responsable de tout le coût d'expédition. lors de l'achat, il signifie que l'acheteur ont donné le consentement tacite à la politique. si plus de détails, s'il budete plaît n'hésitez pas à rozum contacter, rozum allons travailler avec budete pour atteindre gagnant-gagnant.

rozum maintenons, predpoklad élevés de l'excellence et essayons d'obtenir la spokojnosť du klient 100%! rétroaction est très dôležité Rozum demandons que budete rozum contactez primeranú AVANT que budete rozum donner la rétroaction neutre ou négative, de sorte que nous pouvons satisfaisante aborder vos soucis. il est nemožné de résoudre les problèmes si rozum ne savons pas elles!


  • Druh: Trieda B+ C+
  • Vlákna Typu: gpon
  • Veľkosť: 90*82*25mm
  • miesto pôvodu: Čína (Pevninská Časť))
  • Typ Konektora: SC/APC
  • Názov Značky: BLHLI
  • Číslo Modelu: HG8010H GPON SC APC ONÚ EXKLUZIVITU/ONT
  • Množstvo: 1PCS
  • Porty: 1GE+1 LAN PORT
  • Funkcia: 100% Zbrusu Nový
  • Firmware: Anglická verzia

Štítky: hua wei hg8010h epon, vsol olt, gpon router, ont, wifi zte f660, gpon onú exkluzivitu, apc konektor, onú exkluzivitu, gpon, gpon sip.

Môžete tiež rád