5m LC SC, FC ST UPC OM3 Vlákniny Patch Kábel,Duplex Jumper, 2 Jadro Patch Kábel Multimode 2.0 mm

€5.40 €5.69


  • Kompatibilné: D-Link
  • Vkladanie strata: Nie viac ako 0,3 dB
  • Vlákna Typu: Multimode
  • Minimálny Polomer Ohybu: 7.5 mm
  • Veľkosť: size
  • Strata Návratu: nie menej ako 20db odpoveď zrušenia,
  • Položka Dĺžka: 5m
  • Vlákniny režim: om3
  • Vlnová dĺžka: 850/1300nm
  • Vlákno Triedy: Ohyb Insensitive
  • Názov Značky: OLOEY
  • Bunda OD: 2.0 mm
  • Compliants: RoSH, ISO9001
  • Číslo Modelu: 7103115
  • Typ Konektora: LC/SC/ST/FC

Štítky: intel core 2 extrémnych, fc lc kábel, intel core 2 extreme qx6700 procesor, core extreme, intel core 2 extreme qx6800, mikrotik router, qx9775, core 2 extreme qx9775, duplex lc pc, mikrotik routerboard.

Môžete tiež rád