Doprava zadarmo AB6 FTTH SKL-6C Vysokou Presnosťou + Imbusový Kľúč +taška Optického Vlákna Sekáčik fréza tool kit

€20.92

POZNÁMKA

1 x Vlákniny Sekáčik

2 x Imbusový Kľúč

1 x Čierna Taška

1 X manuálna knihy

Poskytuje približne 36,000 cleaves

Kompaktné telo& nízka hmotnosť

Vysoká Presnosť Cleaves

250um Potiahnuté alebo 900um Buffer vlákniny

Singlemode alebo Multimode Použitie

12 Pozície Otočná a Opakovateľné Čepeľ

Model vlákniny sekáčik Platné vlákien Singlemode alebo Multimode Použitie Vlákien Priemer 125um Povlak Priemer 250um ~ 900um Štiepiť Dĺžka 9 - 16 mm (Jedno Vlákno - 0,25 mm povrchová vrstva)

10 - 16 mm (Jedno Vlákno - 0,9 mm povrchová vrstva) Čepeľ Životnosť 36,000 cleaves (3,000 na tesností) Sekáčik Rozmery 63 x 65 x 63mm


  • Doprava: poplatok
  • Vyrobené V: Čína
  • Číslo Modelu: Sekáčik
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Názov Značky: DHUAKERO
  • Typ Konektora: SC/FC/ST

Štítky: vlákno stroj fusion, Vlákna, fitel s178, nastavenie kľúča, fusion splicer, optické vlákna tool kit, sekáčik a nôž, ftth nástroj, gpon ont, taška na rameno.

Asiya Kudarova282
2020-10-04
5/5
They work perfect
Doug Horse
2020-11-24
5/5
as ever very fast delivery and quality products. seler you can trust
Andrusink4
2020-08-21
5/5
excelente produto, recomendo ótima qualidade , chegou muito rápido , ancioso pra usar esse brinquedinho novo
Thiago Sportela
2020-10-22
5/5
good product fast delivery cutting perfectly

Môžete tiež rád